Firmast

VILMIX OÜ

Vilmix on müügi- ja turundusettevõte, mis kuulub rahvusvahelisse Orkla gruppi.

Ettevõtte tegevuse algus ulatub aastasse 1994, mil alustati pagaripärmi jae- ning hulgimüügiga.

Kuni 26.maini 2008 toimetati Nordic Yeast Eesti nime all.

2008.aasta kevadel osteti turul tegutsenud Rootsi firmale Sveba-Dahlen kuuluva ettevõtte üks osa ning seeläbi laiendati ettevõtte sortimenti enam kui 15 erineva kategooriaga.

Lisaks võeti üle ka juba turul väga hästi tuntud nimi „Vilmix“.

VÄÄRTUSED

Julge

See on südikus, uuenduslikkus ja tahe olla maailmatasemel. See on meie põhiväärtus edasiliikumisel, kartmatusel ja vajalike riskide võtmisel. Julged inimesed seavad kõrgeid eesmärke ja armastavad võita. Julgust on  vaja, et pidada keerulisi arutelusid, teha raskeid otsuseid ja öelda välja, kui midagi on valesti.

VÄÄRTUSED

Usaldusväärne

Usaldusväärsed inimesed on professionaalsed, oskuslikud ja usaldustäratavad. Inimesed saavad meid usaldada. Me peame oma lubadusi. Me täidame oma kohustusi tarbijate, klientide, omanike ja ühiskonna ees. Oleme valmis pikkadeks teekondadeks ja ületame ettetulevad raskused. Me mõtleme ja töötame pika perspektiiviga, kombineerides vastupidavust ja energiat.

 

VÄÄRTUSED

Inspireeriv

Inspireeritud inimesed on kirglikud ja põlevad soovist õnnestuda. Nad otsivad pidevalt uusi lahendusi. Me inspireerime tarbijaid, kliente, partnereid ja üksteist.