Külmutatud pagaritooted

Ene Seer

Vilmixi uus koostööpartner Bridor on juba 30 aastat olnud teedrajav kaubamärk, eesmärgiga tuua tarbijateni traditsioonilised tooted läbi uusima tehnoloogia ja kvaliteetseima tooraine.

Bridor on pühendunud maitsenaudingut pakkuvatele pagaritoodetele.

Igal maal on oma ainulaadne küpsetiste kultuur, mida pärandatakse edasi ühelt põlvkonnalt teisele. Seal kus kohtuvad traditsioonid ja moodne tehnika, kohalik ja globaalne tasand. Retseptid ristuvad ja taas avastatakse uuesti, juhindudes sellest, mida tarbijad soovivad- nii sünnivad parimad meistriteosed.


Bridori eesmärk on olnud algusest peale kirglikult suhtuda oma loomingusse, luues uudseid retsepte, kasutades parimat valitud toorainet.

Tootmisel järgitakse Prantsuse meistrite traditsioone, ei kiirustata taigna valmistamise protsessil, et maitse ja aroom saaksid areneda ning kanduks valmistootesse edasi. Kõik kihitatud taignad on valmistatud ainult võiga ja Prantsusmaal kasvatatud teraviljast. Sügavkülmutamine tagab alati ühtlase toodete kvaliteedi ning võimaldab klientidel tarbijaid rõõmustada alati värskelt küpsetatud pagaritoodetega.

Bridori tooted on eksklusiivne täiendus lettidele või värske vaheldus hommikusöögilauas või konverentsi kohvipausil.

100% Made In France

Loading Images
wpif2_loading
Bottom-min
T_Bottom_EE-min
Bottom copy
Bottom
Bottom-20
Bottom-19
Bottom-18
Bottom-17
Bottom-16
Bottom_15
Bottom-14
Bottom_13
Bottom-12
Bottom-11
Bottom 10
Bottom 9
Bottom 1 Smuutid
Bottom-8
Bottom-7-compressor
Bottom-6-compressor
Bottom-5-compressor
Bottom 4
Bottom 3
2 article bottom
Bottom-1-compressor