Tujutõstja – šokolaad

Dovilė Valentienė

Meil on hea meel esitleda Dovilė Valentienet, OFI Baltic tehnoloogide meeskonna uut liiget – šokolaadi- ja kondiitritööstuse meistrit!

Ta on üks andekamaid ja loovamaid Leedu kondiitritoodete virtuoose. Dovilė tegi Leedu nime kuulsaks saavutades IKA kokandusolümpial 2020 aastal kuldmedali. Pastry Art individuaalvõistlusel ning pronksmedali 2018 aastal koos rahvuslike kokkade meeskonnaga.

OFI Baltic tehnoloogide meeskond on täienenud uue tipptasemel spetsialistiga ja loodame Dovilė käe all läbi viia šokolaadikoolitusi juba aastal 2021 ka Vilmixi klientidele. 🍫

Talvine aeg on lisaks jõuluootusele ka šokolaadi aeg. Mis võiks veel olla pimedal ajal parimaks tujutõstjaks kui mitte üks tükk suussulavat šokolaadikooki. Pole ka ilmselt üllatav, miks just nüüd ilmub poelettidele nii palju šokolaadilõhnalisi tooteid.

Sel hooajal tahame erilist tähelepanu pöörata itaalia tootja IRCA šokolaadide sarjale, mis ahvatleb kõiki oma küllusliku valikuga, kus kõik leiavad endale sobivad lemmikud. Šokolaadi võib nimetada kondiitritoodete kuningaks, täis maitsemaagiat ja erinevaid nüansse, mis tuleneb kakaoubade päritolumaast. See on luksuslik tooraine, millest saab luua laias valikus maiusi – alates lihtsatest küpsetistest kuni hämmastavate šokolaadiskulptuurideni, oluline on kasutada oma loovust ja olla julge!

Mõnusalt magusaid maitseelamusi ja vahvat katsetamist uute maitsete ning toodetega!

Loading Images
wpif2_loading
Bottom-min
T_Bottom_EE-min
Bottom copy
Bottom
Bottom-20
Bottom-19
Bottom-18
Bottom-17
Bottom-16
Bottom_15
Bottom-14
Bottom_13
Bottom-12
Bottom-11
Bottom 10
Bottom 9
Bottom 1 Smuutid
Bottom-8
Bottom-7-compressor
Bottom-6-compressor
Bottom-5-compressor
Bottom 4
Bottom 3
2 article bottom
Bottom-1-compressor