Koolitused

Madli Meitern 

Märtsis toimus Vilmixi uutes ruumides Läti ja Leedu kolleegidega ühine õppepäev. Selle eesmärgiks oli kaasaegsete ja innovaatiliste tehnoloogiliste võtete õppimine, mõtete ja ideede vahetamine. Õpetati, kuidas valmistada erinevaid pagari- ja kondiitritooteid lähtuvalt viimase aja toidutrendidest. Koolituse käigus jagati nii teoreetilisi kui ka praktilisi teadmisi.

Pagaritoodetest valmistati erinevaid kevadiselt värvilisi ja tervislikke ciabattasid, erinevate täidistega saiakesi, sõõrikuid ja pontšikuid. Toodetele lisati värvi kuivatatud juurviljadega.

Kondiitritoodetest valmistati erinevate maitsetega kuppelkooke, ekleere, marjaseid tartalette, muffineid ja erinevate lisanditega keekse. Koolitust viisid läbi koolitajad Norrast, Belgiast ja Rootsist.

Õppepäeva käigus leiti, et paljud Balti riikides kasutavad tehnoloogilised võtted on sarnased, aga on ka mitmeid erinevusi. Igapäevatöös on üksteiselt rohkesti õppida ja koos areneda. Pidev enese täiendamine annab meie tehnoloogidele võimaluse jagada ja parendada Teie, meie klientide, teenindamist ja ühiselt välja töötada uusi ja põnevaid tooteid. Kindlasti plaanime lähiajal Teiega oma uusi teadmisi jagada!

Peatse kohtumisteni!

Loading Images
wpif2_loading
Bottom-min
T_Bottom_EE-min
Bottom copy
Bottom
Bottom-20
Bottom-19
Bottom-18
Bottom-17
Bottom-16
Bottom_15
Bottom-14
Bottom_13
Bottom-12
Bottom-11
Bottom 10
Bottom 9
Bottom 1 Smuutid
Bottom-8
Bottom-7-compressor
Bottom-6-compressor
Bottom-5-compressor
Bottom 4
Bottom 3
2 article bottom
Bottom-1-compressor