TEAVITUS

Alates 1.1.2020 on Vilmix IRCA S.p.A. toodete ametlik esindaja Eestis 

Aastast 2018 kuulub Dobla BV IRCA S.p.A. gruppi. Sellest tulenevalt siirdub Irca esindusõigus 01. jaanuarist 2020 Vilmixile, kes on olnud Dobla esindaja Eestis.

IRCA on Itaalia ettevõte, mis toodab toiduainetööstuse toorainet aastast 1919. Ettevõtte kolm tehast, mille kogupindala on 50 tuhat ruutmeetrit ja kus toodetakse väga laia valikut, aitavad tagada koostöös innovatsiooni ja tootearendusega, alati parimad ja kvaliteetsemad tooted. Lisaks oma kohaloleku järkjärgulisele laiendamisele Itaalias on IRCA esindatud ka välisturgudel, juba enam kui 70 riigis.

Irca eesmärk on tagada klientidele professionaalne nõustamine ning väljaõpe parimal viisil.  IRCA kvaliteediosakond suudab tagada nii toorainete kui ka tootmispartiide range ja korrapärase kontrolli, tagades sedasi kõrgeima kvaliteedi.

Aasta algusest on tagatud kaupade saadavus Vilmixi laos ja meie klienditeenindus on valmis väljastama tellimusi.

Alates 1.1.2020 on Vilmix Zeelandia Sweden AB toodete ametlik esindaja Eestis

Zeelandia Sweden AB, mille uus ärinimi on Credin Sverige, kuulub alates 2019 aasta kevadest Orkla kontsernile. 2020 aasta algusest vastutab Vilmix, mis kuulub Orkla Food Ingredients (OFI) divisjoni, Zeelandia Sweden ABi pagaritoorainete maale toomise ja müügi eest Eestis.

Zeelandia Sweden AB toodete müük jätkub edaspidi Credin-tootemärgi all. Toodete olemus ja sisu ei muutu, muutub ainult pakendi kujundus.

Aasta algusest on tagatud kaupade saadavus Vilmixi laos ja meie klienditeenindus on valmis väljastama tellimusi.

Täiendavat infot saab müügiesindajatelt.

VILMIX

Loading Images
wpif2_loading
Bottom-min
T_Bottom_EE-min
Bottom copy
Bottom
Bottom-20
Bottom-19
Bottom-18
Bottom-17
Bottom-16
Bottom_15
Bottom-14
Bottom_13
Bottom-12
Bottom-11
Bottom 10
Bottom 9
Bottom 1 Smuutid
Bottom-8
Bottom-7-compressor
Bottom-6-compressor
Bottom-5-compressor
Bottom 4
Bottom 3
2 article bottom
Bottom-1-compressor