Külmutatud marjad ja puuviljad

Ene Seer

Miinuskraadid talvisel kargel päeval panevad mõtlema soojale päikeselisele suveilmale ning sellega meenub mõnus marjane või puuviljane maitse. Maasikakook või vaarikatort või äkki hoopis mahlane õunapirukas – mis võiks veel parem olla. Seda kõike on võimalik pakkuda oma klientidele ilma, et tuleks teha järeleandmisi toodete kvaliteedis. Maasikakoogi teeb eriliseks just mahlane ja küpsete viljade maitse, mis harmoneerub maheda kreemi ning suus sulava koogipõhjaga. Isuäratavaks teeb koogi veel pealispinnale kantud läikiv želeekiht, mis ahvatlevalt peegeldades lausa kutsub sööma.

Siinkohas on koogimeistrite parimaks abiliseks külmutatud marjad ja puuviljad, mis on korjatud nende maksimaalses küpsusastmes ning külmutatud paari tunni vältele peale korjamist, et anda edasi valmis vilja täidlane maitse ning aroom. Külmutatud toodetel on veel teisigi eeliseid, lisaks ühtlasele ning stabiilsele maitsele, on tagatud kasutusmugavus, kus on lihtne säilitada piisavat tagavara ning alati täita suuremad või väiksemad tellimused.

Külmutatud viljade pakendajad teevad tihedat koostööd kasvatajatega ning kasutavad avamaal kasvanud saadusi, mitte kasvuhoone kultuure. Kõik partiid kontrollitakse, et nende mikrobioloogilised näitajad oleks vastavuses kvaliteedi standarditega. Kõik me teame, et üks ebakvaliteetne mari võib rikkuda kogu koogi maitse.

Vilmixil on nüüd püsivalikus pakkuda terved maasikad ja vaarikad, lisaks veel maasika- ning õunakuubikud. Koogipõhjaks pakume teile suures valikus erinevaid koogisegusid, sealhulgas ka hinnasõbralikku E-jogurtikoogisegu või kergelt sidrunilist heledat koogipõhja, mis täiendab marjade maitset.

Loading Images
wpif2_loading
Bottom-min
T_Bottom_EE-min
Bottom copy
Bottom
Bottom-20
Bottom-19
Bottom-18
Bottom-17
Bottom-16
Bottom_15
Bottom-14
Bottom_13
Bottom-12
Bottom-11
Bottom 10
Bottom 9
Bottom 1 Smuutid
Bottom-8
Bottom-7-compressor
Bottom-6-compressor
Bottom-5-compressor
Bottom 4
Bottom 3
2 article bottom
Bottom-1-compressor