Talvised pühad ja maiused

Ene Seer

Talve saabudes lähenevad paljud säravad tähtpäevad. Mitte ainult jõulud ja aastavahetus, vaid ka rahulikud, naudinguid ning emotsioone täis rahvuspühad.

See on parim aeg pere ja sõpradega koosviibimisteks nautides kohvi ja maiustusi. Talve saabudes tekib suurem soov ja vajadus rikkalike maiustuste järele, millest me ei oota suvist kergust. Niisiis on aeg rääkida külluslikest maiustustest.

Külmemal perioodil tekib meil vastapandamatu soov ja vajadus kaloririkkama toidu ning dessertide järele. Jäätised ja marjakreemid on pigem meie suvised lemmikud ning rammus ja maitseküllane koogitükk sobib suurepäraselt pika õhtu kaaslaseks. Šokolaadist valmistatud hõrgutised on sel juhul asendamatud.

Populaarsuselt teisel kohal on hõrgutised pähklitega ja klassikalised koogid nagu Opera, Napoleoni kook ja paljud teised. Samuti pole möödunud palju aega sellest kui avastasime juustukoogid Mascarpone ning Parmesani juustuga.

 

Iga aastaaeg on omanäoline ja meeldejääv! Te saate nautida erinevaid talvemõnusid- jalutuskäike lumises metsas, sportlikke pärastlõunaid ja meeldivaid õhtuid sõpradega, saatjaks Teie lemmik dessert ja teetass.

Imelist talveaega ja suurepäraseid maitseelamusi!

Loading Images
wpif2_loading
Bottom-min
T_Bottom_EE-min
Bottom copy
Bottom
Bottom-20
Bottom-19
Bottom-18
Bottom-17
Bottom-16
Bottom_15
Bottom-14
Bottom_13
Bottom-12
Bottom-11
Bottom 10
Bottom 9
Bottom 1 Smuutid
Bottom-8
Bottom-7-compressor
Bottom-6-compressor
Bottom-5-compressor
Bottom 4
Bottom 3
2 article bottom
Bottom-1-compressor