Õppepäev Leedus

Vilmix Eestis, Lanordija Lätis ja Minordija Leedus, esindavad Orkla Food Ingredients ehk OFI müügiorganisatsioone Baltikumis. Neid ettevõtteid seob lisaks ühisele juhatusele ka tugev ning igapäevane koostöö kõigis valdkondades nagu ost, müük, marketing ja innovatsioon. Aastas kord  toimub Baltimaade ühine müügikonverents, mis sel aastal toimus Märtsi lõpus Kaunases, OFI Balticu peakontoris. Kahepäevase koolituse eesmärgiks oli jagada kogemusi, õppida üksteiselt ning omandada uusi teadmisi.

Olulist rolli sellel korral täitsid grupitööd, kus arutati müügitöös ettetulevaid juhtumeid ja situatsioone. Huvitav oli kõigil, sest tulid mängu nii rahvuslikud kui isikulised eripärad. Boonusena veel  keelepraktika, kuna töökeeleks on inglise keel.

Innovatsiooni poole pealt tutvustati uut Sandwitch kontseptsiooni, mille eesmärgiks on kliendile uue terviklahenduse pakkumine. Paljud kliendid on juba aastaid ostnud Fruit It smuutisid, mille kõrvale on asunud nüüd trendikas skandinaavlaslik lähenemine kiirest vahepalast. Lisaks loenguvormis tehtud ettekannetele, tuli osaleda kõigil ka uute toodete degusteerimisel, mille valmistasid ette leedu kolleegid.

Üllatuskülaliseks oli kutsutud motivatsioonikõnet pidama leedulasest Dakari rallisõitja Antanas Juknevičius. Ta rääkis edu saavutamisest, mille korral tuleb ületada kriisimomente ja raskuseid, kuid oluline on seejuures alati uskuda endasse ja liikuda edasi püstitatud eesmärgi suunas.

Loading Images
wpif2_loading
Bottom-min
T_Bottom_EE-min
Bottom copy
Bottom
Bottom-20
Bottom-19
Bottom-18
Bottom-17
Bottom-16
Bottom_15
Bottom-14
Bottom_13
Bottom-12
Bottom-11
Bottom 10
Bottom 9
Bottom 1 Smuutid
Bottom-8
Bottom-7-compressor
Bottom-6-compressor
Bottom-5-compressor
Bottom 4
Bottom 3
2 article bottom
Bottom-1-compressor