Smuutid

Madli Meitern 

Päikeselised suveilmad  innustavad restorane ja kohvikuid laienema väliterassidele, mõjutades ka nende menüüsid ja tekib vajadus värskendavate jookide järele.

Tänapäevane trend haarata teepeale kaasa jook, on järk-järgult kasvamas. Sumedal suvisel perioodil saavad kliendid valida jookidest mitte ainult kohvi, mis on läbi aasta üks populaarseimaid jooke, vaid ka värskendavaid smuutisid.

Mis on aga erilist joogis, mis vallutamas kogu maailma? Esiteks, on olemas kahte tüüpi smuutisid: seda saab valmistada juurviljadest ja/või puuviljadest. Kliendid armastavad võimalust tarbida puuvilju ja juurvilju smuutides. See on suurepärane moodus hoida toitained tasakaalus. Teiseks muudab lihtne ja kiire valmistamisviis toote klientide jaoks veelgi atraktiivsemaks.

Rääkides lähemalt värskendavate kokteilide valmistamisest kohvikutes, tundub, et kõik on äärmiselt lihtne. Ettevõte “Crop’s” pakub külmutatud puu- ja juurviljade segusid, et muuta valmistamist veelgi lihtsamaks – kokteili valmistamiseks on vaja panna smuutisegu blendrisse, lisada mahl ja blenderdada  kuni  1 minut ja tekstuur on muutunud ühtlaseks. Vähese ajaga saavutad maitsva, värske ja tervisliku joogi.

Valmis smuutisegud on pakendatud 150 g pakenditesse. Soovitan smuutide valmistamisel kasutada õunamahla (200 g), mis on kõige neutraalsema maitsega. Ühest smuutisegust saab 350 g valmis smuutit.

Smuutisegude maitsete variatsioon on laialdane. Lisaks puuviljasegudele pakub tootja segusid, mille valmistamisel on kasutatud köögivilju. Smuutisegudes kasutatakse erinevaid komponente nagu näiteks lehtkapsas ja sidrunhein, peet ning ingver, porgand ja mango, samuti 3-4 erinevat tüüpi puuvilja- ning marjasegusid, milles on maasikaid, banaane, acai marju, mustikaid, mustsõstraid, ananassi jt.

Lõpetuseks, soovin teile toredat sooja suve ja nautige värskendavaid smuutisid!

Loading Images
wpif2_loading
Bottom-min
T_Bottom_EE-min
Bottom copy
Bottom
Bottom-20
Bottom-19
Bottom-18
Bottom-17
Bottom-16
Bottom_15
Bottom-14
Bottom_13
Bottom-12
Bottom-11
Bottom 10
Bottom 9
Bottom 1 Smuutid
Bottom-8
Bottom-7-compressor
Bottom-6-compressor
Bottom-5-compressor
Bottom 4
Bottom 3
2 article bottom
Bottom-1-compressor