Silmapaistvad peegelglasuurid  

Madli Meitern 

Tänapäeval on turul pakkuda mitmekülgse ja suure valikuga erinevaid silikonvorme igale maitsele. Seda kõike just selleks, et saaksid valmistada torte, muhvineid või kooke ihaldatud kuju ja suurusega. Sellisel moodusel valmistatud tooted on silmapaistva ja ootamatute vormide ning üllatavalt keerukate läbilõigetega.

Tooted, mis on valmistatud nurgeliste või eripäraste silikonvormidega, kaetakse tihtipeale mitme värviliste peegelglasuuridega. Seda just seetõttu, et anda toodetele mitte ainult sära, vaid ka eripära, värvitakse peegelglasuure toiduvärvidega (mis muudab ka toodete etiketti).

Kui küsida, kuidas muuta toodete välimus silmapaistvamaks ja luksuslikumaks ning seejuures hoida kokku valmistamiseaega ning kasutades looduslikke koostisosi, siis vastaksin teile järgmiselt – me “värvime” kookide/tortide kreeme looduslike puuvilja- ning marjapüreedega.

Marjapüreedega saab anda kreemidele peaaegu kõiki soovitud värve – kollast värvi saab lisada mango või passionipüreega, punast/roosat värvi – vaarikatega, lillat – mustsõstra või mustikatega, rohelist värvi pistaatsiapastaga jne… Ja nüüd, et saada klaasist efekt, on aeg kallata toodetele ettevõtte BAKELS-I läbipaistev külm katteželee Neutral. Mis annab toodetele läikiva ja ühtlase pinna, kuid seejuures kaitseb tooteid kuivamast. Sellisel viisil valmistatud tooted mitte ainult ei näe välja stiilsed, vaid sisaldavad rohkesti looduslikke vitamiine (siinjuures saab klientide tähelepanu juhtida asjaolule, et toode ei sisalda toiduvärve).

 Suve saabudes soovin teile ilusaid ja vitamiinirikkaid maiuseid!

Loading Images
wpif2_loading
Bottom-min
T_Bottom_EE-min
Bottom copy
Bottom
Bottom-20
Bottom-19
Bottom-18
Bottom-17
Bottom-16
Bottom_15
Bottom-14
Bottom_13
Bottom-12
Bottom-11
Bottom 10
Bottom 9
Bottom 1 Smuutid
Bottom-8
Bottom-7-compressor
Bottom-6-compressor
Bottom-5-compressor
Bottom 4
Bottom 3
2 article bottom
Bottom-1-compressor